معرفی سفیر یا نمایندگی
اطلاعیه ها
گالری تصاویر
پيوند هاي مهم
 
 
اداره كل ارزيابي و نظارت وزارت امور خارجه
امروز: يکشنبه ٠١ مرداد ١٣٩٦ |
درپی حمله تروریستی روز چهارشنبه مورخ 1396/3/17 به مرقد مطهر حضرت امام (ره) و مجلس شورای اسلامی، رئیس جمهور نیجر طی پیامی ضمن ابراز همدردی این حمله تروریستی را محکوم نمود.
گشایش دفتر یادبود در سفارت جمهوری اسلامی ایران - نیامی ، یادو خاطره هموطنان شهیدو مجروح در حملات تروریستی روز چهارشنبه مورخ 1396/3/17 گرامی داشته شد.
همزمان با برگزاری انتخابات در میهن اسلامی، نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور نیز نسبت به برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اقدام نمودند. هموطنان گرامی در نیجر نیز با حضور در شعبه اخذ رای در محل نمایندگی در اننتخابات مشارکت نمودند.
نشست کمیسیون حقوق بشر آفریقادر نیامی
هموطنان گرامی خارج از کشور جهت آشنائی با قوانین و مقرارت مرتبط با انتخابات و همچنین ارسال سوالات خود می توانند از آدرس پست الکترونیک ذیل استفاده نمایند. p.election1396@mfa.gov.ir
برگزاری دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری
پیام تبریک رئیس جمهور نیجر به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
برگزاری نمایشگاه کالاهای ایرانی در نیامی
مراسم بررسی پنج سال اجرای برنامه رنسانس برگزاری شست و هفتمین سالگرد روز ملی جمهوری هند نیجر / ریاست جمهوری: رد امضای منشور اصول اخلاقی انتخابات توسط مخالفان نیجر: دریافت مجوز استخراج اورانیم توسط شرکت کاناداییGoviEx
حسین جابری انصاری معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه که در راس هیاتی عالی رتبه برای برگزاری دور جدید نشست های کمیته مشترک سیاسی ایران و عراق وارد بغداد شده است، عصر شنبه 31 تیر 96 با ابراهیم الجعفری، وزیر امور خارجه عراق دیدار و گفت و گو کرد.
آقای دکتر ظریف وزیر امور خارجه ایران در سفر اخیر خود به نیویورک در نشست شورای روابط خارجی حاضر شد و به سؤالات ریچارد هاس رئیس این شورا و نخبگان حاضر در این نشست پاسخ داد.
قاسمی: تهدیدات آمریکا ناشی از ماهیت مداخله جویانه و خوی سلطه طلبی دولت آن کشور است و ملت انقلابی ایران سابقه ای طولانی و تجربه ای غنی در عدم پذیرش زورگوئی و مقابله با چنین رفتارهای خصمانه دارد.
سخنگوی وزارت امور خارجه مصیبت درگذشت پدر همکار مطبوعاتی سرگه بارسقیان را تسلیت گفت
نشست عادی و فصلی کمیسیون مشترک برجام امروز در وین با حضور معاونین و مدیران سیاسی ایران و کشورهای پنج بعلاوه یک برگزار شد
دکتر محمد جواد ظریف وزیرامورخارجه کشورمان در صفحه شخصی اینستاگرام درباره سفر فشرده خود به نیویورک گزارشی ارائه كرد.
سخنگوی وزارت امور خارجه انتشار برخی اخبار جهت دار در فضای مجازی مبنی بر دستور به وزیر امور خارجه برای ملاقات با همتای آمریکایی خود در سفر اخیر به نیویورک را تکذیب کرد .
آقای دکتر ظریف وزیر امور خارجه ایران در سفر اخیر خود به نیویورک در نشست شورای روابط خارجی حاضر شد و به سؤالات ریچارد هاس رئیس این شورا و نخبگان حاضر در این نشست پاسخ داد.
عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه روز پنجشنبه گفت: پایبندی جمهوری اسلامی ایران به تعهدات خود در برجام در مقابل بدعهدی آمریکا، نقطه قوت ایران در عرصه بین المللی است و این امر تا حدی نتیجه همکاری خوب ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی است.
وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر